Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,26 zł , zmiana od tamtej pory: 179,70%

Wezwanie po 8,65

Zgłoś do moderatora
Porozumienie o warunkowym wezwaniu po 8,65:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/ORZEL-BIALY-S-A-Zawarcie-porozumienia-z-wiekszosciowym-akcjonariuszem-NEF-Battery-Holdings-S-a-r-l-w-zakresie-wspoldzialania-w-nabywaniu-akcji-Spolki-oraz-wsparcia-w-finansowaniu-skupu-akcji-wlasnych-7495074.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 1,17% 25,90 2021-09-28 09:27:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.