Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,25 zł , zmiana od tamtej pory: 158,38%

Re: Ja stawiam ze wezwanie nie dojdzie do skutku.

Zgłoś do moderatora
Panowie nisko sie cenicie
A moze przyjąc zasade przejec jak jest w krajach anglosaskich P/BV + premia rynkowa (benchmark dla przejec ok 40%)

i wtedy mamy 15PLN + ok 5PLN premi i ladujemy na 20PLN

mysle ze fundusz znalazl wlasnie klienta na Orla i sam chce dac mu gotowa spolke za te 20PLN a nas wycisnac po 8,65PLN

jesli nie dojdzie do skupu??? NEF ma cisnienie na ta transakcje i prawdopodobnie juz sobie zarzadu poustalały succes fee tak ok 3% wiec wszystkim zalezy zeby to doszlo do skutku

a wy gdybacie ze moze 10 PLN oddac hahaha, siedzcie na dupie zakopcie akcje na rachunku i nawet nie myslcie o tym zeby to ruszac

pozdrawiam
maxi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -0,83% 23,90 2021-10-18 12:33:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.