Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,92 zł , zmiana od tamtej pory: 167,94%

Re: Wezwanie po 8,65

Zgłoś do moderatora
Biegłego, gdzie? W NEF. Prowizja nie jest widoczna od strony OBL, czy to jest takie trudne do zrozumienia - bo płaci odbiorca. ODBIORCA OŁOWIU!!!  Może być ją było widać, owszem - ale w niskich marżach, jednak to nie jest poziom biegłego tylko specjalisty rynkowego a to jest bardzo istotna różnica. Ponadto udowodnić to - to druga para kaloszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -0,83% 23,90 2021-10-18 12:33:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.