Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,23 zł , zmiana od tamtej pory: 162,19%

Re: Ja stawiam ze wezwanie nie dojdzie do skutku.

Zgłoś do moderatora
8,65 nie jest ceną końcową a gra się toczy o zebranie jak największej ilości papiera do ceny docelowej. Z tego jest zarobek + bonusy ekstra na kontach u rezydentów. KNF się na to patrzy i ma to w d... To jest całkowicie fikcyjna organizacja (co pokazuje praktyka GPW i chociażby komisja AG), by nie powiedzieć mocniej, że przykrywają kanty, a wezwania to jedna wielka patologia i dymanie słabych rąk. Każde wezwanie powinno być pod lupą tego SEC, każde!!! A szczególnie takie jak ten szwindel!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,00% 24,20 2021-11-26 17:04:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.