Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,20 zł , zmiana od tamtej pory: 170,65%

maxi jest z Wami!!!

Zgłoś do moderatora
Maxi jest dalej z Wami i sie smieje ;)
Wezwanie po 8,65 PLN, fajnie wezmiemy kredyt skupimy akcje po 8,65 a pozniej odsprzedamy po znacznie wyzej cenie i splacimy kredyt - tez tak bym zrobil,
Tylko czy NEF uda sie zrobic tak nas zrobic ;) hahahaha
tytaj bedzie w tym roku wyscig na tych akcjach ja przewiduje ze nawet moze dojsc do 20PLN.
czekamy dalej na oficjalne wezwanie i sie smiejemy hahaha.
pozdrowienia dla cierpliwych
paxi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 2,89% 24,90 2021-10-22 13:10:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.