Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,30 zł , zmiana od tamtej pory: 169,89%

Re: Ja stawiam ze wezwanie nie dojdzie do skutku.

Zgłoś do moderatora
Jeśli fundy, ktore kupowały na debiucie po 24zł dadzą wyprowadzić spółkę za 1/3 ceny to znaczy że ta branża to zorganizowana mafia. Tak jest ale miałem nadzieje że nie aż tak perfidnie grabią do siebie za kase Kowalskiego.
Poustawiani są wszyscy, buczek też także w dupe dostanie na pewno leszcz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,80% 25,10 2021-10-27 14:28:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.