Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,06 zł , zmiana od tamtej pory: -15,84%
Chcą i skupują za grosze - niestety. Niewiele im zabrakło ,ale teraz po tym kursie już nic nie skupią. W najbliższym czasie 8 z przodu wtedy sam sprzedam trochę. Wyniki świetne i będą nadal dobre -wszystko na + a kurs faktycznie śmieszny !. I tu się zgadzam - rodzinny cyrk jorków i innych. Sprzedali za kupę kasy a teraz odkupią za 10 % jest biznes ???. Cena musi wzrosnąć inaczej porażka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 4,29% 5,10 2020-11-23 14:17:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.