Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,18 zł , zmiana od tamtej pory: -16,18%
Już zaczęli skup w nowym cyklu, na razie skupili 5,9 tys akcji. W ubiegłym cyklu skupili prawie 873 tys. szt. Cenę akcji dyktuje parkiet w Wiedniu, jak tam rośnie, rośnie i u nas. Obrotów brak, ale zlecenia ustawiają się wyżej. Dziś zakończyli po wzroście, ale ceną 1,45 EUR co po przeliczeniu na zł /4,34 zł/ wynosi ok 6,30 i może tyle jutro będzie. Wynik za miniony kwartał powinien być bardzo dobry bo zaksięgują transakcję sprzedaży hoteli

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 1,17% 5,18 2020-11-27 11:20:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.