Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,26 zł , zmiana od tamtej pory: -18,53%

dzisiaj to ja chciałem .sprzedać ...

Zgłoś do moderatora
20 000 szt. i 28 000 to były moje zl.sprzdaży po 6,26 - 6,28 i wyżej. Ustawili się na 6,12 / 6,10 zł. i nie chcieli brać wcale. Nie sprzedałem ani 1 szt. co prawda nigdzie mi się nie śpieszy ,ale chciałem trochę opchnąć ,żeby znowu nie zostać z całością w portfelu. A ,A , że tu wszystko jest możliwe to inna sprawa - nawet 3-4 złote !!! po skupie. Zobaczymy co będzie dalej ,infa super ,wyniki super a kurs nadal b. niski. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 4,29% 5,10 2020-11-23 14:17:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.