Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,12 zł , zmiana od tamtej pory: -17,32%

po 6, XX nie ma chętnych !!!

Dzisiaj miałem część sprzedać po 6- 6,04 ,ale po co mi kasa jak Badziewiak nr 1. jest w fazie wzrostowej. ŚWIETNE-WSPANIAŁE wyniki za 1-p. 2-kw. a koniec roku będzie 2-3 X lepszy ,niech tylko opylą " Paryż ". Rekomendacje i wszystkie wskaźniki windują cenę na 8-9 zł. więc jeszcze zaczekam na odpowiedni moment. Już jestem zarobiony ponad 100 % w 2-lata !!! wystarczy " w razie wojny ". W Wiedniu obroty wzrosły 220 000 szt. kurs + 6,39 % cena 1,4150 euro x 4,35= 6,155. zł. a jeszcze nie koniec sesji. Ktoś duży podbiera ,sprawdzę za kilka dni ile WXF z tego skupił ??? i napiszę .U nas na 200% próbuje coś kupić tylko Warimpex !!!! fundy nic kompletnie nie robią -NIC !. Na koniec 2019 portfolio ma wzrosnąć na 300 mln.euro. Ciekawe ile z tych 100 mln.euro za Paryż będzie dla firmy ?. Pozdrawiam i czekamy na 8 z przodu.Więcej wiadomości na www.stooq.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 8,12% 5,06 2020-10-21 10:29:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.