Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,78 zł , zmiana od tamtej pory: -11,76%

poniżej 8 zł. CH... kupią !

Zgłoś do moderatora
Nic nie kupują w W-ie / 0.00 sztuk. Przeważnie jest obrót 0,00 a czasami sami sobie wrzucą 100 sztuk czy jeszcze mniej. Gołym okiem widać co się dzieje. Było 10 000 S/K teraz jest 5000. Nawet nie mogę się śmiać z tych głupawych zagrywek. Jak zjadą to znowu dobiorę na emeryturkę . Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 4,29% 5,10 2020-11-23 14:17:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.