Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,18 zł , zmiana od tamtej pory: -16,18%
Zobacz ,że wcale nie ma transakcji w W-ie !. Trzymają kurs na nijakiej cenie i nic się nie dzieje z 1 - mln. skupili ponad 860 000 sztuk -głównie wszystko w W-u . Teraz kurs musi się zmienić na ponad 8 zł. bo kto sprzeda ? idjotów co kupowali po 42 a oddają po 11 latach za 6 zł. coraz mniej tutaj zostaje. Nadal CYRK -płynność bardzo mała -udawana. NIC kompletnie się nie dzieje !!!. Pozdrawiam. A może będzie jak kiedyś z IMMO 1600 % na + w rok ???.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 1,17% 5,18 2020-11-27 11:20:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.