Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: -20,34%

1,50 X 4,33= 6,49 zł. PL 4,90 zł.

Zgłoś do moderatora
To się nasze matoły popisały - nie udało się w W-u zdołować kursu na zamknięciu + 1,35% cena 1,50 euro obroty 109 435 szt. Spr. za 3-dni kto podbierał. Kurs misi rosnąć przy skupie a wyniki będą ŚWIETNE za 3kw. jak nie zaksięgują to za 4 i cały 2019 rok. Wzrosty dopiero przed nami. 10-14 zł. to minimum w obecnej sytuacji do handlu na Badziewiaku nr.1. . Tutaj już leszczy NIE ma -zostali tylko zawodowcy i starzy gracze - pokazują to 0,00 obroty. Pozdrawiam - jack -zalogowany iluminat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 0,00% 4,70 2020-10-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.