Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,22 zł , zmiana od tamtej pory: -18,01%

dzisiaj przetestowałem kurs !

Zgłoś do moderatora
Wystarczyła niewielka ilość na K żeby zrobić + 40 ,78 % do ceny 8,70 zł. przed otwarciem 08.48. NIKT nie sprzedaje a te głupawe zastawki to cyrk -0,00 szt. idzie u nas. Bo niby kto ma sprzedawać po tym kursie ?. Te akcje są strasznie mocno tanie wzg. rekomendacji i wyników. KURS utrzymywany sztucznie na nijakim / niskim poziomie. CYRK.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 4,29% 5,10 2020-11-23 14:17:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.