Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,78 zł , zmiana od tamtej pory: -11,76%

Re: RSC -KUPUJ cena 2,30 euro.

Zgłoś do moderatora
Tak ,obniżyli wcześniej z 2,20 na 1,50 E. a teraz rekomendacja na 2,30 euro !!!!!! czytaj bardziej uważnie ! . Mam tego b.dużo i mam zamiar dużo zarobić. 10 zł. na początek to i tak mały wynik. Jak brałem np. 100 000 akcji to kurs wzrósł z 2,50 na 5,XX a co będzie jak ktoś weźmie 500 000 akcji ? jest to nie możliwe !!!!!!! poniżej 10 zł. To ściema dla frajerów - papier wyprzedany w całości ,takich jak MY może jest ze 3 / 4 % ??? a może i mniej ?. Tu nie ma normalnego S/K jest wymiana pakietowa między fundami i tyle w temacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 4,29% 5,10 2020-11-23 14:17:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.