Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,26 zł , zmiana od tamtej pory: -24,92%

Re: RSC -KUPUJ cena z 2,30 na 2,50 euro!

Zgłoś do moderatora
Nowa rekomendacja z 27.08.2019 to zwiększona cena na 2,50 euro i dalsze zalecenia KUP !!! a co się dzieje z kursem -widać. Transakcji 0,00 w W-ie i niewielkie w W-u . Przecież nikt po tym kursie nie sprzedaje. K.. to jakiś cyrk do 2.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 0,00% 4,70 2020-10-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.