W dniu dzisiejszym, sprzedałem 150.000 akcji spółki Varsav, które posiadałem.
Nie jestem już akcjonariuszem więc nie wypada mi się wypowiadać dłużej na tym forum.
Dzięki wszystkim za miłe dyskusje, zwłaszcza w ostatnim czasie. Życzę Wam powodzenia.
ps. Reznor, naGrubo i pozostali koledzy, którzy chcieliby pogadać merytorycznie zapraszam na stockwatch, ściągnął mnie tam jakiś czas temu bART i to dobre miejsce. Jestem użytkownikiem premium ale nie jest to wymóg. Wystarczy się tam bezpłatnie zarejestrować, a tutaj podać swój nick. Znajdę.