Kolejna "akcja" wersa a wy to łykacie. Jak robi się gorąco to albo zasypie forum pustymi wpisami jak kiedyś, a to napisze pożegnalne teksty, też nie pierwszy raz. Jeszcze ten tekst o koncie premium - typowy wers jest typowy, pomijając już obrót dzisiaj na spółce.