to teraz wiadomo kto blokował wybicie :P
Nie wiem na jakich poziomach sprzedawales, ale bralem w ostatnich tygodniach sporo 2,6-2,7 wiec moglo trafic do mnie.
Nie wiem skad taka decyzja, ale moze lepiej sie nie dziel, zeby nie zasiewac poplochu. Powodzenia gdzie indziej !!