Ja się wersowi wcale nie dziwię. Jak ktoś sie zapytał na poziomie to Wers zawsze rzeczowo i na poziomie mu odpowiadal. Sam go adam wzywałes jak wers sie dlugo nie odzywal. A on ci mówił przecież, żebyś nie grał calą kasą na nc i miał racje. Teraz go hejtujesz ze strachu przed spadkami. on ma swoja inwestycje, jesli nadal ją ma??? Dzieki wers za wszystkie twoje wpisy, ja sie nie odezwe na tamtym portalu. ale czytam zawsze co piszesz.