robi ci się p.izduś gorąco? to się przewietrz a nie inwestuj. a jak masz kompleksy co do premium, to łatwo mnie sprawdzić. cieszy mnie że czytasz co piszę, a jeszcze bardziej że tak zapiekle komentujesz, pytania które są skierowane do mnie :))> I nie martw się o innych użytkowników, inteligentni sobie poradzili z odpowiedzią, a Ty i koleś od frezarki - jak zwykle. Nawet Rolnik sobie poradził :).