Drogi Mietku,
masz racje. Przylapałeś mnie na kłamstwie. Chciałbym Cię przerosić jeśli poczułeś się urażony tym faktem. To się więcej nie powtórzy. Miałem 15 akcji, zera mi się pomyliły zwyczajnie. Wszystko sprzedałem dziś po kursie 3.05. Myślę że to i tak niezły zarobek. Radzę Ci też posłuchać adama i porzucić tego syfiaka póki czas. Mnie na porsche nigdy nie będzie stać. Dziś kupiłem hulajnoge w promocji w tesco. Wybacz mi że Cię zawiodłem, chciałem być inwestorem ale nie jestem.
Ps. Cinu, zwracam honor. Nie 99proc. tylko 100.