Ka, myślisz że ktoś bierze przy inwestowaniu pod uwagę wpisy jakiegoś tam wersa na forum?
Jeśli tak to fatalnie. Ja już merytorycznie o varsav tutaj skończyłem, nie mam akcji :), więc nie mogę się wypowiadać. poczytam co kolesie wypisują o nowych modelach samochodów jak kurs zacznie odbijać i się pośmieję. Dwa razy w ciągu ostatniego półrocza popełniłem ten sam błąd, i czas zacząć jakieś wnioski wyciągać.
ps. jeśli chcesz pogadać merytorycznie o spółce zapraszam na stockwatch. i to nie jest fake ! natomiast dla "inwestorów" z tego forum to akcji się już pozbyłem, wyszedłem, sprzedałem.