Panowie, przecież można sprzedać w formie Umowy notarialnej jako transfer z jednego rachunku maklerskiego na drugi.
Podając 150k na giełdę nie da się szybko wyjść bez znacznej obniżki ceny i zawirowań.
Jak bardzo szanuję wypowiedzi Wersa. Tutaj rzadko ktoś dzieli się swoim doświadczeniem i pisze merytorycznie.