wykres - ja twoją teorię już znam na pamięć. Nie twierdzę że mogła się wydawać nie słuszna bo w istocie ciężko wyjść z waloru o mniejszej płynności, to dotyczy jednak wielu spółek. Nie obserwuję wielu, skupiam się jednak na branży IT więc kilka też oglądam. Często na ab czy action jest mniejsza płynność a przy filtrze obrotu rocznego sprawdź sobie jak wygląda. Ja też pisałem że grubas wychodzi i to trwa, może teraz czeka co jednak pokazuje że prócz niego jednak wielu chętnych do wywalania nie ma, przy obecnym kursie nie ma na każdej półce chętnych. W kwestii terminów sprawozdań jakoś mi się wydawało że w lutym, a tu jeszcze grubo ponad miesiąc trzeba czekać.