Inwestuje w cyklu 5 letnim więc, czy spada chwilowo, czy rośnie - to ani mnie ziębi, ani mnie to grzeje. Czasami sprzedam, czasami kupię. Interesują mnie sprawozdania i oficjalne komunikaty. Twoje szczekanie traktuję jako pewien rodzaj szumu. Ujadaj więc dalej i snuj swoje teorie spiskowe.