odpisałem ci w sąsiednim wątku, ale powtórzę tutaj:
zobacz jakim wolumenem to zrobiono...
miło patrzy się, gdy rosnie, ale...
nie patrz tylko na datę, ale obserwuj ją uwaznie i zwróc uwagę, jak jest dziś z mci
i pamietaj o kryterium, jakie nieraz ci sugerowałem: do ilu kurs by zleciał, gdybyś swe akcje wywalił pekacem...
miej to na uwadze - to akurat nic cię nie kosztuje
i zobacz, jak było po kilku nagłych sesjach wzrostowych bardzo podobnych do ostatnich sesji:
a/ od 25 do 31 sierpnia 2015
b/ od 2 do 6 listopada 2015
takie zabawy co kilka miesięcy pozwalały niektórym wyjść z waloru, ale... niektórym