znowu piszesz o moim wyjściu pkc, przecież to kwestia skali czy mam 10k czy 100k papiera :) mniejsza o to. Jestem obiektywny, pisałem że zobaczymy co pokażą wyniki i dalej się tego trzymam, może też coś wcześniej wybuchnie - jakieś ciekawe info...
to mci jest uzależnione od daty bo ciągnie z tego kasę i jak kurs jest wyższy to wartość mci też. Sama działalność mci mnie interesuje tylko pod kątem abc i jakie mają z nią związane plany. Zabieranie co roku kaski z dywidendy jest więc jasne jak słońce.