każdy ma emocje i ja tego nie kryję że cieszę się jak moja inwestycja rośnie. Myślę że każdy uczestnik rynku tak ma w mniejszym czy większym stopniu. Kurs nieco urósł, dzisiaj nie było dużego obrotu no i zobaczymy co dalej. Jedna sprawa mnie zastanawia, wykres możesz mi pomóc ?? jestem niemal pewny że miały być wyniki za IVQ podawane w lutym jakoś w II połowie, a z tego co przeczytałem to w II połowie marca. Czy oni mogli zmienić czy ja źle pamiętam ??? Może ktoś kojarzy co i jak z tym raportem ???