Czego byś oczekiwał w tej kwestii?????? jjest kontrola, jak widać na razie nic nie wykazała, może cosik będzie dlatego ludziska sprzedawajcie akcje?????? Widziałeś taką firmę, która nie ma kontroli? najlepiej od razu po jej rozpoczęciu zamknąć biznes. Ludzie, jeśli by tak było, to gdzie my żyjemy???