nawet po arkuszu widać, jak obrona skupia się na najwyższych półkach, byle tylko kurs nie spadał...
gdyby była normalna akumulacja - chętnych na niższych poziomach nie tylko nie brakowałoby,
ale kurs na open i close byłby skutecznie zbijany pod zakupy, a nie podbijany pod wyalanie...