Każdy kto był w większym biznesie wie, że kontrole różnej maści gamoni w firmach są stałym elementem funkcjonowania firmy. Nie widziałbym w tym nic nadzwyczajnego. większość takich firm je ma. I to nie tylko z tej branży. To, że teraz kontroli więcej- wynika z brakujących pieniędzy na 500+. Kontroli więcej, ale co z nich wyjdzie???? na siłe będą się czepiać byle dostać cokolwiek i się wykazać.
Swoją drogą ciekawe, że fiskus nakłada kare na Action za niezapłacony podatek przez znikający podmiot, który chwile był a teraz go nie ma. Łatwiej wyciągnąć od takiego Actiona a potem zwracać po latach, kiedy okaże się, że nie było podstaw naliczenia.
Pamiętacie OPTIMUSA?????