Oj kolego ( pozwól że tak Cię nazwę)
Datę już jakiś czas temu zamieniłem na MCI, przecież pisałem tu o tym to raz, a dwa chodziło mi o ilość osób krzyczących. Wystarczy wejść na forum dowolnej spółki, która zjechała sporo od szczytów i porównać. Na parkiecie kilku trolii i naganiaczy laptop i spółka od Don Patro, a na bankierze nikt, na Dacie i Jan( nie mylić z Jankiem) i Hiperbessa + może jeszcze ze dwóch. Ot i wszyscy ubrani...