Wszyscy handlowali, ale handel to nie przestępstwo!!!! Niech handlują, płaca podatki i dają ludziom prace. Morawiecki mówił ostatnio, ze trzeba odróżnić uczciwe, płacące podatki, działające od 25 lat polskie firmy od tych 25-dniowych. To raczej te krótkotrwałe są źrodłem patologii na czy dziś cierpi juz Action a mogą i inni.