myślę, ze ktoś znalazł sposób na taktykę sypacza...
teraz najb. opłaca się wywalać przed fixem i na close, gdy podawacze tlenu wystawiają większe batony niż następnego dnia na open (choć o 1-2 gr wyżej)
od wielu sesji widać, że podawacze tlenu uaktywniają się własnie w ostatniej godzinie i co niektórzy juz to sprytnie wykorzystują (wczoraj jednak sypacz wykazał się refleksem i mocniej podbił pod dzisiejsze wywalenie)