Dnia 2016-08-10 o godz. 10:21 ~abc napisał(a):
> Kursem będzie bujać pewnie jeszcze nie raz i można będzie na tym zarobić, jednak trzeba być bardzo ostrożnym.
> Generalnie stawiam na pojawienie się podobnych problemów jakie ma Action. Wtedy będzie 1 z przodu i czas na zakupy :)
mam malą satysfakcje, ze to napisałeś... ;)
a tak serio - wielu chyba teraz tak myśli i ma to uzasadnienie...
kupowanie teraz to (nie)honorowe dawanie kapitału sypaczom...