Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,93 zł , zmiana od tamtej pory: 296,55%

Re: testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2

Zgłoś do moderatora
Chyba masz poważne problemy ze zrozumieniem tekstu. Oczywiście, że bycie wybitny w jakiejkolwiek dziedzinie nie uprawnienia do oszukiwania ludzi. Oczywiście, że bycie wybitnym w jednej dziedzinie nie gwarantuje bycia dobrym w drugiej. Nigdzie nie napisałem, że był dobrym graczem w piłkę i jest dobrym biznesmenem. Można RM obrażać na różne sposoby, ale sportowo to spełniony człowiek. Jego kariera była pełna sukcesów. Gdyby Vabun był odbiciem jego kariery to akcje dziś byłby po 2,5. A że są warte pół tego co podczas emisji..... I tak nie tak nieźle. Trzeba sobie zdawać sprawę z że ten biznes to ciężko rynek. I nie da się pójść drogą Backhamow. Gdyby tak było to w perfumerie składały by się z setek linii zapachowych. I wszystkie były by sygnowane przez gwiazdy sportu czy tv. Rozumiesz? Ktoś produkuje jakiś zapach, a jego jedyną atrakcją jest to, że flakon ma nazwę Backham, Lewandowski, Ronaldo, Messi. To nie wystarczy. Markę buduje się latami. Wkładając miliony w promocję. Tu tego nie ma i nie będzie. Ale jeśli RM wyjdzie z tego biznesu....będzie grubi zarobiony. Sukces jak za starych czasów. Zarobi dwie bańki. Dla nierozumiejących że dezawuowanie jego kariery sportowej to głupota czystej wody ( bo fakty są nieubłagane, to był dobry piłkarz) to dwójka i sześć zero. Dla kogoś komu nie jest obce myślenie to 16 lat pracy za pensje 10 tys netto miesięcznie. Jest sukces?
Jeśli ktoś utopił kasę to jest sam sobie winien. Zaryzykował. Trudno. Ale przez to że Vabun się nie rozwinął nie wymaże się z historii mistrzostw Polski, występu z orłem na piersi, czy udziału na MS 2002. Miliony chłopaków chciałoby być na jego miejscu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VABUN 5,14% 3,68 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.