Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,41 zł , zmiana od tamtej pory: 160,99%

testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2019?

Zgłoś do moderatora
@Edek - co się tak zbulwersował, spokojnie bo ci zylka peknie. zostałeś pewnie ubrany w okolicy 5-6 zł bo liczyles na cud i że to tano skoro akcje chodziły po 8 zł.
takich pseudo biznesmenów jak smalec to pełno na NC. jako piłkarz to była sportowiec LAJZA - bardziej słynął z burd nad morzem niż z gry w piłkę bo dobry piłkarz po karierze nie musi chałturzyć w centrach handlowych. chyba bardziej był też znany ze przerabial znane panie w show biznesie ktore juz wczesniej byly dobrze wyorane - nie ?
smalec biznes już jeden położył w Szczecinie - sieć barów - sprawdź czy to prawda.
sugeruje też ci sprawdzić ile VABUN miał straty przed wejściem na NC - może o tym nie wiesz wiec poszukaj - ktoś te strate musial pokryc bo inaczej ulica nie kupiłabym tych akcji w ogóle a tak to stratę się pokryło, akcje sie sprzedalo bardzo drogo, potem je wyhuśtali a dziś wykres pokazuje OPADŁEGO ZWISA - mi przypomina takiego przerobionego EDKA:

https://stooq.com/q/?s=vab&c=1y&t=c&a=lg&b=0

niebawem ten kształtujący się zwis od marca 2019 bedzie mial taka WIELKA CZAPĘ na końcu !!! a jak sie postarasz Edek to jeszcze TRYŚNIE :) lol

....................................................................................................................................
tak jak tu inni pisza ten papier niedługo zobaczy 50 gr - tylko przyjdzie bessa w USA i zaczna sie wyprzedaze ze indexy będą nie -1% tylko -8% lub -15% to wtedy VABUN z zamknięcia 1.3 zl pewnie otworzy się na 1 zl a potem winda na 65 gr i tego Edziu ci życzę.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VABUN 5,14% 3,68 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.