Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: 162,86%

Re: testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2

Zgłoś do moderatora
Ale bełkot. Bełkot forumowego ujadacza. Możesz szczekać ile wejdzie, ale RM to był naprawdę dobry piłkarz. A argument o chałturzeniu w centrach handlowych jako dowód na na to że był słabym pilkarzem to czystej wody idiotyzm. Bo o tym świadczą osiągnięcia. A to, że być może nie ma kasy....no i co z tego. Przewalił miliony jak setki sportowców. Byl dobry, zarabiał grubo i grubi żył. Przecież moj pies wie, że to żaden ewenement. Raczej standard. A tekst o pękającej zylce...tak typowa chamowa gdy brakuje intelektu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VABUN 5,14% 3,68 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.