Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,46 zł , zmiana od tamtej pory: 146,58%

zamkniecie miesiąca kwietnia 2019 było 30 sztukami = wybielanie PODAŻY

Zgłoś do moderatora
jakiś Mietek na ostatniej sesji kwietnia zamkna kurs 30 sztukami wiec wykres pokazał tylko -5.81% spadku bo inaczej byłby w granicach -12%

ciągła PODAŻ na walorze i chyba niedługo możemy się szykować do WYJŚCIA DOŁEM i dalszego spadku kursu = LIPA na maxa

.........

to fakt że wykres nie kłamie i jest przygotowany do testu minimów z listopada 2018:

https://stooq.com/q/?s=vab

Transakcja zamykająca z ostatniej sesji kwietnia:

16:39:34
1,4600 (-5,81 ) 30
37 TRANSAKCJA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VABUN 4,35% 3,60 2021-02-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.