Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: 164,29%

testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2019

Zgłoś do moderatora
Otóż to , Vabunka ładnie to ujęłaś , dla mnie jednak to nie majdan jest nr 1 w spółce ale reszta zarządu co już wcześniej osiągnęła spektakularny finał w poprzedniej spółce ... Historia najprawdopodobniej może się powtórzyć ale do tego czasu będą ciepłe stołeczki i piękne pensyjki . Ciekawi mnie też co się stało z Benem , chłop tak pięknie się rozpisywał o cyt. " Możliwych ścieżkach rozwoju " gdy tymczasem ...LIPA :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VABUN -2,63% 3,70 2021-01-21 13:04:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.