Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: 137,42%

@Edek - teraz na 99 gr ruszamy czy gdzie ?

Zgłoś do moderatora
to jak panie Edward - co teraz sie bedzie dzialo na akcjach VAB ? podbitka pod publiczkę była wczoraj czy zaraz zaczeszesz jakieś Kacze Opowieści ? 22go dolek wczechczasow chyba zagral komus na nerwach, ale kasa mu się szybko skończyła na te wczorajsze ratowanie kursu ?

mieliśmy obrót wczoraj, który razi w oczy = taka lepsza padaka, nawet 1.6 zl nie przebili a obrotu 20k i ta czarna podażowa świeca na samym końcu dobitnie to podkreśla jakie intencje mieli uczestnicy rynku w dniu 23/05/2019:

https://stooq.com/q/?s=vab&c=1m&t=c&a=lg&b=0

.............................................................................................................................................................................................................................................

ktoś zrobił zamieszanie żeby jeszcze wyjść z tego z twarzą bo kurs nieuchronnie zbliża się do poziomu 1zl, obstawiam ze z tych 1.55 zł szybko się stoczy na 1.3 zl a potem na nowe minimum i zrobi wyjście dołem. jeżeli raport będzie porażka to zeby nie bylo tych 50 gr co tu niektórzy piszą :) bo LoL bedzie jeszcze wiekszy. na wykresie jak zwykle mały zrywki kursu i powrót do TRENDU a jaki on jest to wszystko tutaj widac:

https://stooq.com/q/?s=vab&c=1y&t=c&a=lg&b=0

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VABUN 5,14% 3,68 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.