Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,03 zł , zmiana od tamtej pory: 216,50%

p.EDEK piewco czy robimy WYJŚCIE DOŁEM i ZJAZD < 99gr

Zgłoś do moderatora
https://stooq.com/q/?s=vab&c=3y&t=c&a=lg&b=0

................
.....................
wykres powyżej jakby chciał zasugerować że kurs niebawem zrobi WYJŚCIE DOŁEM i przyspieszy TREND SPADKOWY. bardzo LIPNIE to wygląda, kupujących brak a biznes ledwo co zipie z zyskami.
aby nie było tych 50 gr i WYPAD z GIEŁDY bo to bedzie lipa totalna.

................
.....................

p. Edek ZAMILKŁ i już nie ujada bo kurs CORAZ NIZEJ i NIZEJ i jakby chciał przebić te 1zl i DOŁEM PADOŁEM !!!
................
.....................

https://stooq.com/q/?s=vab&c=1y&t=c&a=lg&b=0

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VABUN 3,16% 3,26 2021-03-01 16:30:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.