Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,46 zł , zmiana od tamtej pory: 152,05%

Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja?

Zgłoś do moderatora
I ten "głupek" wyjdzie z biznesu z dwiema bańkami na koncie. A taki geniusz jak ty mu to sfinansuje. On ma zarobić i nigdzie nie jest napisane, że na sprzedaży. Co za różnica? Grunt żeby kasa była na koncie. A ty medrco wyzywający od lajz nawet nie zauważyłeś, że akurat w piłce był całkiem dobry dzięki czemu dziś jego nazwisko jest rozpoznawalne.
Ps. Rozumem, że można grać na akcjach, ale trzeba być naprawdę ułomnym intelektualne, żeby sądzić, że można w rok, dwa czy pięć wykreować coś wielkiego na rynku kosmetyków. Tu się liczy marka, marka i jeszcze raz marka. Może za 20 lat ta firmą będzie coś znaczyla. Ale na pewno nie będzie to handel podróbkami cudzych zapachów. Podróbkami za 100 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VABUN 5,14% 3,68 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.