Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,31 zł , zmiana od tamtej pory: 180,92%

Re: testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2

Zgłoś do moderatora
do Edka - jesli przewalił miliony i żył jak Król to nie upoważnia go do przewalenia akcjonariuszy , giełda to taki twór , firma idzie tam po pieniądze akcjonariuszy / posiadaczy akcji / jak był piłkarzem kasę dostawał z kontraktu , reklam itp . to było jego wynagrodzenie za pracę i przewalal jak chciacł to jego sprawa
Giełda to wyższa klasa pozyskiwania kapitału , więc albo jest osobą którą ktoś wykorzystał/ nazwisko i firma / albo świadomym oszustem
vabunka ma trochę racji , a ja troche akcji i wiedzę więc trudno o obiektywizm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VABUN 5,14% 3,68 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.