Jasne Bafet masz racje,obecnie czekamy aż te wszystkie czynniki czyli wzrost kursu dolara podwyżka zejście z kosztów oraz chyba najważniejsze początek poprawy w biznesie Text zaczną się monetyzować i znacząco wpłyną na kurs spółki bo niedowartościowanie na kursie Text obecnie bardzo duże i wystarczy zmiana sentymentu i będzie dobrze nie ma co obecnie pisać o poziomach ale jest duża szansa na zmianę nastrojów i podejścia do sasów i w tym do Text bo spółka zyski ma takie że przy narracji że biznes Textu nie zwinie się lecz będzie powoli rósł to okolice 100zł to wcale nie jest jakaś przesada ale jest kurs gdzie jest i nie ma co dyskutować z tym, czekamy na przyszły tydzień i piątek wyniki oraz propozycja zaliczki oraz głównej dywidendy, a reakcja będzie w poniedziałek.