Cześć , zapytam Was - może głupkowato ( choć podobno nie ma takich pytań ), ale jak to jest że spòłkami, które płacą dywidendy kilka razy w roku ? Czy jest tylko jeden jedyny dzień ustalenia praw do dywidendy i spółka w okresie roku wypaca ją kilkukrotnie ? Czy też - są ustalane cyklicznie nowe daty ? - akcje Text kupiłem 1 miesiąc temu i nie wiem finalnie czy Załapie się na kolejne 2 wypłaty ( zamierzam “trochę“ potrzymać walor )