Ja też się zgadzam z tym co napisałeś i z analizą Bafeta, lecz weź pod uwagę fakt że wyższa dywidenda oraz większe zyski tutaj obecnie nie pomogą a jeśli już to na chwilę, tylko i wyłącznie poprawa w biznesie i klarowne pokazanie i wyjaśnienie tego nie tylko na konferencji lecz i w wynikach i oczywiście rynek musi w to uwierzyć bo inaczej będzie dywidenda na poziomie 12-15% i kurs w okolicach 40zł.Emocje emocjami ale oby kpi nie były takie że kurs jak większość się spodziewa po nich wzrostów to żeby nie było odwrotnie.Też czekam bo prawdopodobnie będzie więcej niż ciekawie za niedługo, ja pewnie i tak minimum do końca roku będę z papierem, lecz komunikacja zarządu z akcjonariuszami to niestety żenada.