Widać już zmęczenie drobnego akcjonariatu i może właśnie o to animatorom chodzi. Zniechęcić, zohydzić tego,, gniota'', niech puszczają akcje. Każdy ma swój rozum i swoją sytuację, ja spokojnie czekam. Dzień weryfikacji mojej obecności na tym walorze (w ogóle lub wielkości pozycji) nieuchronnie się zbliża.