To że jest coś nie tak w spółce to widać ewidentnie, lecz uważałem że już coś zaskoczy ale info o likwidacji zespołu sprzedażowego mocno zmieniła moje spostrzeżenie na text, co do wyników to akurat bym się nie czepiał bo po mimo inwestycji i tej całej pseudo transformacji zarabiają naprawdę dużo lecz zobacz przy takich zyskach i dywidendzie gzie jest kurs spółki, przy takim sentymencie i dywidendzie 3,10-3,50 to nie wiem czy kurs przekroczy 45zł przed wypłatą, teraz to naprawdę zaczynam się niepokoić bo jednak odejścia klientów mogą być znaczne zobaczymy jak to przedstawią na konferencji, ale i tak jak zwykle nie odpowiadają konkretnie na pytania tylko pokrętnie się wycofują jak by wszystko grało w spółce.